تجربهٔ یک
مهاجرت موفق

نگاهی بر سال‌ها فعالیت بزرگترین موسسه مهاجرتی کانادا

داستان ما

Study2020 یک موسسه مشاوره است که ابتدا در سال ۲۰۰۵ در مالزی پایه‌ریزی شد. در طول سالیان متمادی شعبه‌های متعددی را در کشورهای مختلف ایجاد نموده و امروز شعبه اصلی آن در ونکوور قرار داشته و کارمندانی از بیست کشور مختلف دنیا را در خود جای داده است. مجموعه ما یک سازمان چند شاخه‌ایست که گواهینامه‌های ICEF و CCEA را دریافت نموده است. با داشتن مشاوران متخصص در زمینه‌های تحصیلی و مهاجرتی وظیفه اصلی شرکت، سرویس‌دهی به شکل پذیرش گرفتن در دانشگاه‌ها، مشاوره تحصیلی، آماده‌سازی مدارک، مشاوره ویزا و اقدامات پس از رسیدن مهاجرین به مقصد است.

گروه مشاوره Study2020 دارای بیش از ۱۸ سال تجربه در حوزه مهاجرت تحصیلی و کاری از سراسر جهان به کانادا، آمریکا و اروپا بوده واز زمان شروع به کار مجموعه تا کنون توانسته است بیش از ۱۱،۰۰۰ پرونده موفق کسب نماید. مجموعه ما بیش از ۶۰ کارشناس دارای گواهینامه CCEA را دور هم جمع کرده که اکثر آن‌ها نیز فارغ‌التحصیلان کانادایی هستند. اعتقاد ما بر ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و باکیفیت بالا به مشتریانمان است. Study2020 در حال حاضر بزرگترین سازمان مهاجرتی کاناداست. با افتخار می‌گوییم که تیمی بیش از ۲۰۰ متخصص را با دانش فنی و کارآمد برای سرویس‌های خود انتخاب کرده‌ایم تا بهترین سرویس‌دهی را به شما داشته باشیم.

VISION

دیدگاه بلند مدت ما

چشم انداز ما این است که به عنوان معتبرترین و برجسته ترین شرکت مهاجرتی کانادا، پیشگام در رضایت مشتری، خدمات عالی و نوآوری در راه حل های مهاجرت شناخته شویم. هدف ما ساختن آینده‌ای است که در آن هر دانشجو، کارآفرین یا متخصص بین‌المللی، سفر خود به کانادا را بی دغدغه، مجسم و بسیار موفق بداند.

MISSION

ماموریت ما

ما در Study2020 به توانمندسازی دانشجویان بین المللی، متخصصان و صاحبان مشاغل با بکارگیری منابع، راهنمایی و اعتماد برای انجام مؤثر فرآیند مهاجرت به کانادا متعهد هستیم. با تعهد به رویکرد اولویت با مشتری، هدف ما باز کردن درها به روی طیف متنوعی از فرصت های آموزشی، شغلی و کارآفرینی است. هدف ما از طریق کارمان، غنی سازی تنوع چندفرهنگی کانادا و کمک قابل توجه به رونق اقتصادی آن است.

خدمات Study2020

مشاوره و ارزیابی ​

ما سوابق کاری، زندگی و اقتصادی تمامی مشتریان مان را به صورت تخصصی بررسی می کنیم و با توجه به ارزیابی هایی که توسط متخصص ترین مشاوران و همکارانمان انجام می دهیم، بهترین و سریعترین گزینه ها را برای انتخاب کشور، دانشگاه و رشته مورد نظرشان به آنها پیشنهاد می دهیم.

پروسه پذیرش

ما تلاش داریم تا برای تمامی پروسه ها و برنامه های مهاجرتی، بهترین و بی نظیرترین خدمات را ارائه کنیم. ما از ابتدایی ترین گام های ارائه مشاوره مرتبط با تکمیل فرم و آماده سازی مدارک تا مراحل بعدی اخذ پذیرش و نهایتا حضور در مقصد دلخواهتان در کنار شما هستیم. ما برای دانشجویان و خانواده ها، متخصص ترین کارشناسان و مشاوران را گردهم آوردیم تا با در نظر گرفتن برنامه های مالی،‌ هزینه های مراکز، زمان بندی پرداخت ها، هزینه های زندگی، کمک های مالی و بورسیه های دانشگاهی مسیر زندگی جدید شما را تسهیل کنیم.

مهاجرت دانشجویی و تحصیلی

مشاوره ویزا

دانش فراگیر ما از سیستم اخذ ویزا در همه کشور هایی که در آن ها فعالیت داریم مارا قادر می‌سازد تا با اعتماد به تیم قدرتمندمان، دانشجویان را در زمینه های مختلف چه قبل از رسیدن و چه بعد از فرود از هواپیما همراهی کنیم. ما پیش از ورود دانشجویان، خلاصه ای از آنچه قرار است در آینده به آن بپردازند را به آن ها و خانواده هایشان تقدیم می‌کنیم تا درک درستی از شرایط پیش رو داشته باشند.

آماده سازی مدارک

مشاوران مهاجرتی ما با دانش فراگیر در زمینه سیستم اخذ ویزا ما را قادر می‌سازند تا با اطمینان خاطر برای مدارک دانشجویی شما و ثبت ویزا اقدام کنیم. همکاران ما آماده اند تا به صورت تخصصی به دانشجویان در زمینه جمع آوری اطلاعات و مدارک مورد نیاز کمک های لازم را ارائه نمایند و به آن ها برای تنظیم SOP های دقیق و حرفه ای و تکمیل صحیح تمامی فرم های لازم به صورت اختصاصی کمک کنند.

مهاجرت تحصیلی کانادا

خدمات پس از رسیدن به مقصد

خدمات ما با اخذ ویزا برای شما پایان نمی یابد بلکه آغازی برای همراهی های بیشتر است. ما با ارائه تمام اطلاعات تکمیلی مورد نیاز و آنچه در آینده پیش روی یک دانشجو خواهد بود به آنها کمک می کنیم تا تمامی آنچه را که نیاز دارد به محض رسیدن به فرودگاه در دستان خود ببیند.

چرا ما؟