آشنایی با خدمت مهاجرت تحصیلی

ویزای تحصیلی

مهاجرت تحصیلی؛ شاید این یکی از مهم‌ترین تصمیماتی باشه که شما می‌تونید برای زندگی‌‌تون بگیرید!
طی‌کردن مسیر مهاجرت می‌تونه خیلی سخت و طاقت‌‌فرسا باشه یا خیلی ساده و لذت‌بخش! مهم اینه که تصمیم بگیرید این مسیر رو با آزمون‌و‌خطا طی کنین یا با همراهی و مشاوره یک تیم کاربلد و حرفه‌ای!
ما سازمان مهاجرتی استادی ۲۰۲۰ هستیم؛ بزرگترین شرکت مهاجرتی رسمی در کانادا. متشکل از مشاوران رسمی مهاجرت دارای مجوز از شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا CICC با بیش از ۱۰۰ مشاور تحصیلی و ۲۱۷ کارمند که در ۱۸ سال گذشته بیشتر از ۱۱ هزار پرونده موفق مهاجرت تحصیلی رو به سرانجام رسوندیم!

پخش ویدیو
مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا
اخذ ویزای تحصیلی تخصص ماست!

۴۷ نوع خدمت برای مهاجرت تحصیلی

موکلان ما عضوی از خانواده بزرگ استادی ۲۰۲۰ هستند و ما در پروسه دریافت ویزای تحصیلی، بیش از ۴۰ خدمت منحصر به فرد را به موکلین خودمان ارائه می‌کنیم و تا گام پایانی همراهشان هستیم...

ویزای تحصیلی اروپا
ویزای تحصیلی کانادا
ویزای تحصیلی آمریکا
قبل از عقد قرارداد از جزئیات مسیر مهاجرت تحصیلی مطلع شوید

مشاوره رایگان مهاجرت؛ هدیه ما به شما!

انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت شما، تضمین کار ماست؛ برای همین هم ما در سازمان مهاجرتی Study2020 قبل از هرقراردادی یک جلسه مشاوره رایگان مهاجرت را به همه موکلان عزیزمان هدیه می‌دهیم و در صورت عقدر قرارداد، یک مشاور رسمی دارای مدرک رسمی CCEA، مانند یک عضو خانواده شما را تا آخرین مرحله همراهی و راهنمایی می‌کند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

گام‌به‌گام تا یک مهاجرت موفق

ما در موسسه مهاجرتی STUDY2020 تمام مراحل یک مهاجرت موفق تحصیلی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم و مشاوران مجربی را برای راهنمایی موکلان عزیزمان اختصاص می‌دهیم تا مراحل حساس اخذ ویزای تحصیلی را با خیالی آسوده طی کنند.

در ادامه برخی از مراحل مهم مهاجرت تحصیلی را می‌توانید مشاهده کنید...

مشاوره رایگان قبل از عقد قرارداد

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، برای اینکه با آگاهی مسیر مهاجرتتان را انتخاب کنید، ما یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان را به شما هدیه می‌دهیم. برای این کار کافی است که فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید

مهاجرت دانشجویی و تحصیلی

تا اخذ ویزای تحصیلی کنارتان هستیم!

ما با تجربه رقم زدن ۱۱هزار مهاجرت موفق برای موکلان عزیزمان، فرایند دقیق و حرفه‌ای برای اخذ ویزای تحصیلی شما آماده کرده‌ایم. از لحظه عقد قرارداد تا اقامت شما در کشور مقصد، تمام جزئیات را پیش‌بینی و برنامه‌ریزی کرده‌ایم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه ویزای تحصیلی شما را تقدیمتان کنیم.

سازمان مهاجرتی استادی ۲۰۲۰

بعد از مهاجرت تنها نیستید!

ما تمام موکلان خودمان را عضو یک خانواده بزرگ و دوست‌داشتنی می‌دانیم. دریافت نامه پذیرش ویزا و ارسال آن به شما را زیباترین لحظه‌کاری خود می‌دانیم و آغاز مرحله جدیدی از دوستیمان می‌دانیم. بعد از مهاجرت، تغییر رایگان دانشگاه محل تحصیل و اانجام خدمات اقامت دائم با تخفیف‌های ویژه به موکلانمان را در برنامه داریم و در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

مهاجرت تحصیلی کانادا

کارنامه سازمان مهاجرتی STUDY2020

سال تجربه
0
کارمند
0 +
پرونده موفق
0 +
شعبه در کانادا
0
شعبه در جهان
0

درخواست وقت مشاوره رایگان برای مهاجرت تحصیلی

لطفا اطلاعات فرم را به انگلیسی وارد کنید. در نظر داشته باشید که مشاوره به زبان فارسی خواهد بود.

تازه‌ترین مطالب مجله مهاجرت