مهاجرت کارآفرینی

Entrepreneurial Migration

اگر علاقمند به راه‌اندازی کسب‌و‌کار، پیاده‌سازی ایده تجاری جدید یا سرمایه‌گذاری برای خرید یکی از کسب‌و‌کارهای موجود در کشور توسعه یافته کانادا هستید، ویزا کارآفرینی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های شما باشد. بدون شک راه‌اندازی کسب‌و‌کار در دومین کشور بزرگ در جهان و یکی از کشورهای توسعه یافته عضو گروه هفت مکانی مناسب به جهت افزایش سرمایه خواهد بود.

ویزای استارت‌آپ

Startup Visa

ایده خلاقانه شما، کلید ورود بی‌دغدغه به کاناداست. دولت کانادا برای جذب ایده‌های نوین کارآفرینانه، فرش قرمز برپا کرده است به نحوی که بعد از تایید ایده توسط سازمان‌های مورد تایید اداره مهاجرت، ارائه ویزای کار موقت و اقامت دائم تنها بخشی از خدمات ارائه شده برای شماست. ما از مرحله ثبت و پرورش ایده، دریافت تاییدیه سازمان، آموزش و ثبت درخواست تا اقامت در کانادا در کنار شماییم.

ویزای کاری

Business Visa

ویزای کاری به معنای دریافت مجوز فعالیت کاری همراه با کسب درآمد معقول و در نهایت دریافت اقامت دائم در کشور کانادا است. ورود با ویزای کار، علاوه بر ایجاد درآمد و سابقه کار کانادایی، امتیازهای بالایی را برای اخد اقامت دائم شما فراهم می‌کند. اگر می‌خواهید یکی از دریافت‌کنندگان هزاران ویزای کار در نظر گرفته شده اداره مهاجرت کانادا باشید، تجربه کاری ما در اختیار شماست.

راه‌اندازی شعب بین‌المللی

International Mobility Program

اگر هم اکنون دارای کسب و کاری در شهر خود هستید، برنامه گسترش کار بین المللی (جابجایی بین المللی) به شما این فرصت را می دهد تا با خرید، یا راه اندازی بیزنس و یا تاسیس شعبه جدیدی از کسب و کار فعال خود در کانادا جواز اقامتی خود را دریافت کنید. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد تا با استفاده از برنامه International Mobility Program که به اختصار به آن IMP گفته می‌شود، فرد یا افراد کلیدی شرکت شما را برای اداره امور به کانادا بیاورید.